http://kosice.korzar.sme.sk/c/6819180/o-vlakoelektrickach-v-kosiciach-rozhodne-studia.html
Už sa asi zistilo, že sa celé tie roky kreslili superdrahé somariny. Ale ešte pre istotu sa to nechá overiť nezávislou štúdiou. Dúfam, že spracovateľ bude zo Žiliny a že bude opäť "za desať" ?
Už sa asi zistilo, že sa celé tie roky kreslili superdrahé somariny. Ale ešte pre istotu sa to nechá overiť nezávislou štúdiou. Dúfam, že spracovateľ bude zo Žiliny a že bude opäť "za desať" ?
mi.v