Z takých "výrečných" názvov zastávok z 80-tych rokov napríklad ŠKOLA (dnes Gymnázium Opatovská) a POTRAVINY (dnes Bukovecká). ?
A pri aktuálnom stave v rozpočte pravdepodobne žiadna výstava/DOD nebude (taká ako v 2010 a 2011), no nechcem predbiehať, keďže ETM sa nejako konať bude musieť, tak možno nás prekvapia...
Kona