Reply on: Kona #68344:
europsky tyzden mobility
A pri aktuálnom stave v rozpočte pravdepodobne žiadna výstava/DOD nebude (taká ako v 2010 a 2011), no nechcem predbiehať, keďže ETM sa nejako konať bude musieť, tak možno nás prekvapia...
Rudyke902
Jednoznačne trať na jazere je v horšom stave ako iné "panelove", mala biť zahrnutá v tom programe, najlepšie by to bolo tak ako tu už bolo napísane raz - REKO celu trasu linky č 9 , v tom by bolo zahrnuté aj jedno a aj druhe sidlisko, kde je nosná ED ...
?