Meno (nick) autora: Sarko (sarko@gtsi . sk)
Číslo príspevku: 5758
Text príspevku:
Re #5757 Nodes: Keď si dobre všimneš, tak zistíš, že som to nenapísal ja. Prečo by som písal z WAP-u a následne z PC? Ale už sa pracuje na protiopatreniach.
Číslo príspevku: 5758
Text príspevku:
Re #5757 Nodes: Keď si dobre všimneš, tak zistíš, že som to nenapísal ja. Prečo by som písal z WAP-u a následne z PC? Ale už sa pracuje na protiopatreniach.
... 5 podstránok za dnešný deň som musel prečítať...to je asi rekord od vzniku imhd/ke... hádam by aj stačilo...
:-C
TA 78- vyberáme z archívu
Číslo príspevku: 5757
Text príspevku:
Re #5753 Sarko: Veduci... 8-| Nevychadzam z udivu...