Meno (nick) autora: Sarko (sarko@gtsi . sk)
Číslo príspevku: 5758
Text príspevku:
Re #5757 Nodes: Keď si dobre všimneš, tak zistíš, že som to nenapísal ja. Prečo by som písal z WAP-u a následne z PC? Ale už sa pracuje na protiopatreniach.
Číslo príspevku: 5758
Text príspevku:
Re #5757 Nodes: Keď si dobre všimneš, tak zistíš, že som to nenapísal ja. Prečo by som písal z WAP-u a následne z PC? Ale už sa pracuje na protiopatreniach.
:-C
TA 76- vyberáme z archívu
Číslo príspevku: 5755
Text príspevku:
Horen Sie bitte, ospravedlnte moju slovencynu, ale skusim to aj tak . ... prosim Vas na ktorej kolaji bude stat ten vagon? nie, ja sa len preto pytam, lebo ma taha na pravu stranu a tak by som chel vediet z ktorej strany Hlavnej sa mam vybrat smerom k tomu vagonu elektricky. Za kladne vybavenie mojej ziadosti vopred dakujem.