Reply on: jt #46425:
Nechápem, akú biedu máš na mysli. Veď cez víkend zostáva na Terase rozsah dopravy presne taký ako teraz, t.j. každých 10 minút električka.Re #46428 cybernetic: Keďže sa TR linky posilňujú, tak asi všetky, čo majú kolesá a zberače

Re #46440: Pri plánovaných zmenách sa zo zmieneného dopravného prieskumu vychádzalo. Takže na žiadne výsledky už čakať netreba.
Autorovi tejto skvostnej myšlienky by som rád navrhol nech sa hlási v najbližšej psychiatrickej liečebni.
eMareq
Re #46431 TA: áno pre celú.
JZR NO tam poklesne počet spojov o polovicu cez víkend (zostane už len linka 4 a 7).