Reply on: KVKV #4110:
Zaujímavý nápad s obnovením toho nástupišťa pred Dargovom v oboch smeroch. Ale ktoré linky by tam podľa Teba stáli? L4, 7 a R5? Lebo taká L3 zo stanice aj tak bude musieť zastaviť až za križovatkou a nezdá sa mi nejlepší stav, aby od Dargova šla na Jazero brika každých 20 min. a zo začiatku Južnej tr. každých 10 min.

. Myslim, ze aj tak je to nejaky prinos. Pomaly dalej zajdes
eMareq
Uznas sam, ze keby si kupili program, ktory by vyrabal zastavkove cestovne poriadky inaksim sposobom (nie ako teraz), vyslo by ich to drahsie.
Sluzobne cestovne poriadky sa robia v Exceli, ktory je na to vhodny.
Naviac je to aj estetickejsie, ako sucha trojdielna ciernobiela tabulka. Spomenul som si, ze SAD pouziva SW (ak sa nemylim EMTEST) na vyrobu CP.