Nie sú vodiči, denne 10 - 20 nevypravených služieb a všetci sa usmievajú.
Nevadí, že premáva v lete úplne zbytočná linka 35, čo by bolo 5 ušetrených služieb.
Keď raz nie sú vodiči, prečo sa dočasne nerušia linky? Zrušme aj 31-ku, ďalších 6 služieb, ale nech cestujúci dopredu vie, na čom je!!!
Zaveďme na vybraných linkách víkendový CP aj cez pracovné dni. Len nech cestujúci vie, na čom je!!!
Tu vládne totálna anarchia, všetci sa usmievajú, kompetentní sa tvária, že sa nič nedeje alebo sa tvária "To nie ja, to on".
Už robíme len na novom LV a na všetko dianie do 2.8. zvysoka serieme.
Napadlo už niekoho, páni kompetentní, že nové LV založené na prestupovaní, bude pri takejto miere nevypravenosti ešte väčší bordel ako dnes?
Nevadí, že premáva v lete úplne zbytočná linka 35, čo by bolo 5 ušetrených služieb.
Keď raz nie sú vodiči, prečo sa dočasne nerušia linky? Zrušme aj 31-ku, ďalších 6 služieb, ale nech cestujúci dopredu vie, na čom je!!!
Zaveďme na vybraných linkách víkendový CP aj cez pracovné dni. Len nech cestujúci vie, na čom je!!!
Tu vládne totálna anarchia, všetci sa usmievajú, kompetentní sa tvária, že sa nič nedeje alebo sa tvária "To nie ja, to on".
Už robíme len na novom LV a na všetko dianie do 2.8. zvysoka serieme.
Napadlo už niekoho, páni kompetentní, že nové LV založené na prestupovaní, bude pri takejto miere nevypravenosti ešte väčší bordel ako dnes?
Isidor
Otázka:
Prečo sú niektoré mestské časti (napr.Ťahanovce) preferované viac, ako iné (Furča, KVP)?
?
http://www.dpmk.sk/content/view/100/124/
toto je zaujímavé
"spojenie KVP – Furča"
V opačnom smere budú na cestovných poriadkoch trolejbusov vyznačené spoje, z ktorých bude na Mieri zabezpečený rýchly prestup na linku 18. ?