Reply on: RDZ 50 #31797:
Vlcak je najlepsie 
A pre panov VRBUSTOV a byvale velitela udrzby trolejbusov pana M. kusok inspiracna fotka http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=15974&idt=u&idg=1937&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=
To je taký prípad, akoby Aupark mal platiť mestu odškodné za to, že už nebude mať príjem z parkovania na NO ( nehovoriac o tom, že budova Auparku sa po žiadnych 15 rokoch nestane majetkom mesta ).
eMareq
Ja však narážam na tú skutočnosť, že magoriát bude akosi sám odseba očakávať (bez ďalšieho vyjednávania - tak ako to bolo v prípade Auparku, kde sa asi spoliehali na dobré slovo), že im to ten investor zaplatí. Však v tom článku sa jasne píše, že odkiaľ zobrať tých 130 M? Takže aby sa nestalo realitou, že busy budú parkovať na Americkej triede (ako to navrhoval jeden zamestnanec DPMK)...