Reply on: eMareq #28367:
Uvediem priklad z Mnichova... Za kabinou vodica je umiestneny automat na listky - podotykam za riadnu cenu. Dokonca sa daju listky kupit aj u vodica - opat podotykam za riadnu cenu.... takze toto kosicke riesenie povazujem za zdieranie ludi... ?

Axel
Skusim zopar pripomienok/otazok (prosim brat nevyryvacne, len s a pytam):
Aky ma zmysel L13? Myslel som ze Furcu v useku Mier-Lingov zabezpecuju tbusy.
L14 ide zo stanice najprv na THC sidlisko a potom do dediny?
L19 by nemala aj nadalej chodit k Mlynu?
Neviem ci dalsia subezna L16(s L19), ktora konci v polovici jazera je potrebna.
L25 - Od Optimy pozadu ku Carrefouru? Nehovorim ze by som neocenil taketo spojenie tychto OC, ale bus IMHO prejazdi zbytocne kilometre kruzenim po krizovatkach.
27 - zaujimave spojenie NO-SOUD-Cassovia. Doteraz to nerobila ziadna linka
L30 - Krajský súd-VŠA-OC Cassovia = dobre chapem ze dalsia linka cez Moldavsku ku Cassovii?
L31 - potrebuje Popradska tolko spojov ako vrch Furce?
L56 - kazdy abus, ktory sa v spicke potrebuje dostat cez Palackeho, nepovazujem za expres...
Nechce sa mi to pocitat, ale celkovo sa mi zda, ze usek NO/s odbockou na ZST - Mier je nejako prilis obsluhovany abusmi namiesto tbusov