Reply on: 5 #28032:
To som mu chcel aj ja navrhnúť, že zdvojiť spoje, len kde na to vziať? Iba ak zrušiť zrýchlené linky. K tej L27, podľa 1018 existujú tlaky na túto linku outo trasou ku stanici a je to hojne využívané.Re #28033 Irisb: Súčasné linkovanie Ti viac spojov do terajších liniek jednoducho nedovolí. Musel by si niečo zrušiť.
Re #28030 Peter55: Uznávam, že smerom na Sečovskú po novom to nie je dobré, ale ja stále tvrdím, žiadnu ďalšiu linku týmto smerom tam netreba, len viac spojov!
A podľa Teba al Irisba koľko liniek/spojov by malo na Ťahanovce jazdiť (linky 10, 27, 34 určite a?)?
?
Irisb
Re#28016 Isidor: a 55tku si kde nechal....tak teraz neviem co je lepsie z NO ci tvojich 6 odchodov za hodinu alebo sucasnych 9 (podotykam ze plne vyuzitych)
k tym ostatným loserskym prispevkom.....nevravim ze nove LV je zle pre vsetkych....vravim ze je tam par kravin ako ta L30, a vravim ze pre furcu je nevyhodne...a to ze nas troliky drzia??? ani jeden z vas nevie co my furcania mame rano v 15 32 18 55 ci 71 72..... vsetko plnky.....ale to treba asi zazivat dennodenne kazde rano a nie len si vytiahnut nejake cisla z palubneho pocitaca.....furca je fest podcenovane sidlisko....