Nie nebol to šum, bola to pravda, ale L20 sa prečíslovala na L12. Trasa (mám všetky linky doma) v návrhu bola nasledovná (len dotknutý úsek): ... Lingov (zast. trolíkov) - Miestny úrad (L15, L32, L55) - Sečovská ...
Mne sa strasne paci nazov zastavok "Baba I." a "Baba II." (Modrany, linky 173, 341, 342). Niet nic zabavnejsieho, ako ked stoji na zastavke starsia pani, pribrzdi pri nej autobus, otvoria sa dvere, zaznie gong a hlas z reproduktoru povie: "Baba jedna."
Mne zas osobne prekážala tá trasa cez Prešovskú cestu. 7,5 minút interval i cez víkend považujem za viac než luxus. Práve som navrhoval experiment v príspevku #28044. Samozrejme nebolo by to zadarmo (teda niečo by sa muselo buď zrušiť, alebo obmedziť).
Celková ponúkaná kapacita z Furče na Palackého v špičke v počte 12 spojov/hod. s 15m vozmi by podľa mňa postačovala. Ale jej rozdelenie medzi Prešovskú a Sečovskú v pomere 1:1 je veľmi nevyvážené. Stále si myslím, že L15 v špičke, najmä ráno nepoberie všetkých cestujúcich. A otázka znie, čím pôjdu (z južnej časti sídliska), keď o 10 minút príde ďalšia a opäť sa nevojdú?
Pošleme ich na okružnú jazdu 27-kou? Či sa odvoláme na prestupnú tarifu a pošleme ich trolejbusom na Lingov, nech si prestúpia na súčasnú L20? To snáď nie.
a druhy smer tiez podla teba konci iba okrajovo na furci???....co sa to my furcania nedozvieme este.....Exnarka je okrajova cast furce....
ked si si vsimol....20tku sucasnu som vynechal tak isto ako buducu 12tku...a skoda reci, ani v KE nezijes poriadne, nie to este na furci ale vies lepsie jak my furcania ako cestujeme rano.....vyborne..... ? ? ?
Inač ako budú riešené železníky? Lebo od 13 do 14:30 je tam "dopravný bum" sú tam 2-3 školy a každý chodí na jendu zastávku - Železníky. L30 je totálne napraskaná a L16 čo ide po nej tiež.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Peter55