Reply on: KVKV #27938:
Mne sa strasne paci nazov zastavok "Baba I." a "Baba II." (Modrany, linky 173, 341, 342). Niet nic zabavnejsieho, ako ked stoji na zastavke starsia pani, pribrzdi pri nej autobus, otvoria sa dvere, zaznie gong a hlas z reproduktoru povie: "Baba jedna."
Peter55