Reply on: 5 #27693:
? ? ? ? no.. Najprv idu mudri, ktori chodia na tu siedmu.. Potom vsetci blbci, ktori chodia na osmu a nakoniec ja, ktory chodim na 8.15 a zapchy uz utichaju. Takze budem asi niekde medzi blbcom a mudrym, no mam naviac este to, ze som o trochu lepsie vyspaty ? ?