Reply on: Arksun #27601:
Re Arksun: ....Niejak tam potrebuješ dostať tie autobusy na tie vnutrozávodne objednávky Jedine rozšíriť vozový park v Šaci,ale není tam tolko miesta na parkovanie,nieje tam tolko vodičov.....
Áno, rozšírit voz.park a predisponovať vodičov. Ako som spomenul, šacanské busy si asi najmenej odpočinú cez deň, lebo po špičke a vzd prejdú na šacanskú vetvu . V špičke ju robia mestské busy. Všetko je to len o rozumnej organizácii a dispozícii vozidiel. Ja nehovorím, že súčasný stav rozmiestnenia vyhovuje, je treba to zmeniť.
Za niečo môže TZR, za niečo trasovanie liniek, ktoré sa v reále nedajú ukončiť tam kde by sa žiadalo. Na papieri vyzerá všetko pekne... Mne osobne ten súbeh na Moldavskej ceste prekáža najmenej. Najviac ten Šačanský, ale to je kvôli tarife.
píšu, že podnik má najdrahšie elektrinu. Ja som skôr za to aby sa súčasná ranná špička roztiahla až do nejakej 18 či 19-tej hodiny (alebo aby bol rozdiel sedlo-špička čo najmenší), tak by trhané služby liniek 2-9 (možno aj vrátane nejakých erkových) odpadli.
5
"Nech si jazdia autami, ked sa im nechce prestúpiť na erku!"
- Toto by som považoval za zlatý klinec Vašej dnešnej elextrémistickej show. Postavili ste električku nad zákazníka. Koho prosím budú tie erky voziť, keď všetkých vyženiete do áut?