Reply on: PTI #9065:
Len bohužiaľ nie bez toho, aby neblokovali jednu z koľají... Dnes síce nehrozí, aby sa zvýšila intenzita električkovej dopravy na rýchlodráhe, ale zas, ani by som to tak nevylučoval do budúcnosti (v prípade výstavby ďalších tratí /Šaca, Letisko/).
mi.v
(A kadiaľ ďalej k Optime? Kde by bolo vhodné miesto na obratisko alebo napojenie na existujúcu trať?)