Reply on: PTI #9065:
Len bohužiaľ nie bez toho, aby neblokovali jednu z koľají... Dnes síce nehrozí, aby sa zvýšila intenzita električkovej dopravy na rýchlodráhe, ale zas, ani by som to tak nevylučoval do budúcnosti (v prípade výstavby ďalších tratí /Šaca, Letisko/).
veteran
"(1) nočné služby, (2) tzv. "objednávky" (4001-4004, 4021-4024), no a bohužiaľ aj (3) klasických mestských služieb"
?