a citali ste to? Dakto jej oblial nohy a ona si to ani nevsimla. Keby to bol umyselny utok tak by jej to chrstol do tvare. Toto je skor nehoda. A vodic ma kontrolovat kazdy batoh ci tam nie je kyselina, vybusnina, drogy nieco pasovane alebo kradnute?
VLK
stáva sa, že jednoducho systém nejde, ak sa vezme, že označovače pracujú v priemere 16 hodín do dňa v najrôznejších poveternostných (teplota, vlhkosť), technických (vibrácie) či chemických (oleje, soľ, prach) podmienkach. Ja sa tomu nečudujem, stretávam sa s tým bežne aj v Žiline či v Bratislave. Tu je vhodné na to ešte upozorniť vodiča, ktorý by to mal hlásiť a je na to technická služba, ktorá to vie odstrániť priebežne. Častokrát stačí prefúknuť štrbinu, nakoľko prach alebo utrhnutý lístok môžu robiť problém snímaču (to je aj v doporučeniach DPB pre vodičov)... ?