Reply on: Isidor #8085:
môžeme od nich naspäť odkúpiť naše pôvodné vozy"Celková hodnota zakázky včetně desetiletého servisu je 1,85 miliardy korun, většinu peněz zaplatí Evropská unie."
--->>> hlúpi sú tí Maďari – na také niečo míňať cudzie €. Nie ako my, Slováci, ktorí ich poctivo šetríme.

a nezľakni sa, že ti v okne, kde budeš písať nebude ukazovať tak ako predtým Re číslo správy a tak (už si to presne nepamätám
Adamcool