Reply on: TA #8086:
Ja by som v KE prijal zachovale K2, resp. z našich niektorych dvojiciek by som vramci rozsirenej GO nechal urobit spojene vozy prípadne este aj so strednym nizkopodlaznym clankom ?

ďalej číslo správy a potom takého panáčika s bublikou, tak naňho klikni a už môžeš písať
a nezľakni sa, že ti v okne, kde budeš písať nebude ukazovať tak ako predtým Re číslo správy a tak (už si to presne nepamätám
Isidor
http://ekonomika.idnes.cz/skoda-vyvinula-novou-tramvaj-pro-madarsko-vyjde-levneji-nez-pro-prahu-1z7-/ekoakcie.aspx?c=A120214_161806_ekoakcie_vem