pekný názov update-u , že CVR na vozidlách z minulosti ... a všetky jazdia dodnes ?
Lebo teraz je to len také, že no dobre je, ale nič viac (aspoň z môjho pohľadu) 
Bol by záujem aj o Twitter, ale mám G+, čiže kvôli mne nerob
LABTEC