Reply on: PTI #9065:
Len bohužiaľ nie bez toho, aby neblokovali jednu z koľají... Dnes síce nehrozí, aby sa zvýšila intenzita električkovej dopravy na rýchlodráhe, ale zas, ani by som to tak nevylučoval do budúcnosti (v prípade výstavby ďalších tratí /Šaca, Letisko/).
veteran
A k tým hluchým prejazdom (námatkovo, čo si spomínam):
1×: 10051, 19351, 19061, 36085, 55015
2×: 40015, 40025, 40035, 40045
Nerátam presuny z garáže ani presuny VA-Lorinčík, VA-Poľov apod. Či je to veľa alebo málo, to nechám na každého nech si spraví názor. Ale úplne bez hluchých prejazdov to zrejme nepôjde...