Kraj hľadá dopravcov na roky 2019 a 2020
  • Táto informácia je zaradená v archíve. Aktuálne informácie nájdete v ľavom menu.

Banskobystrický samosprávny kraj vyhlásil výzvu na predkladanie ponúk na zabezpečenie dopravných služieb vo verejnom záujme v pravidelnej prímestskej autobusovej doprave.

Podľa právnej analýzy Banskobystrického samosprávneho kraja je predĺženie zmlúv s dopravcami, ktoré dohodlo minulé vedenie BBSK neplatné a tak zmluvy s SAD Zvolen a SAD Lučenec platia len do konca roka 2018.

Z tohto dôvodu BBSK na svojej stránke vyhlásil Výzvu na predkladanie ponúk na zabezpečenie dopravných služieb vo verejnom záujme v pravidelnej prímestskej autobusovej doprave. Okrem toho, že oslovil súčasných dopravcov, ponúkol BBSK rokovanie aj ďalším relevantným dopravcom. Podmienkou je prejavenie záujmu do 12. októbra 2018 a disponovanie vozidlovým parkom minimálne 100 autobusov vhodných na prímestskú dopravu v kraji s vekom maximálne 13 rokov.

Následne BBSK plánuje pripraviť aj riadnu súťaž na dopravcov od roku 2021.


28.9.2018
-Kami-

Komentáre

Login: Heslo:

🙂😃😁😂😅
😆😉😊😋😛
😎😗😍🤪🙃
😶😐😏🤔🤨
🙄😣😥😮😲
🙁😕😖😫😞
😭🤐😴😬😨
😱😵😠🤬🤑
😷🤒🤕🤮😇
🤓😈💀👽🤖
❗❓💗👍👎

K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB).
Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový popis. Pridaním súborov súhlasíte s podmienkami používania.

PDM.8.997.10.2018 22:07 -3 +1#3 Re:
Reakcia na #1 od Dexius74:
Si zober, že hrajú sa tu na odborníkov a milovníkov dopravy ale ani toľko elementárneho sedliackeho rozumu nemajú, aby si položili otázku, že z čoho kraj vychádzal, keď stanovil, že účastník by mal mať k dispozícií 100 autobusov. Zrazu poznatky zo zahraničia neexistujú, zrazu to my slováci vieme lepšie, lebo náš milovaný župan-dedulo to robí. Čo tam po tom, že sa pri súťaži, resp. hľadaní dopravcu vytýči územie, ktoré má dopravca obslúžiť, resp. sa stanoví balík liniek, ktorých prevádzku má dopravca zabezpečiť a kraj ako objednávateľ vie podľa predstavy o podobe CP stanoviť, že koľko vozidiel bude potrebovať na ich obsluhu. Veď Lunter v kampani pred voľbami 2017 odprezentoval krásnu brožúrku o IDS a 10 mesiacov po zvolení nemá dumstu ani o tom ako deliť kraj. Žeby mu tie predvolebné kaleráby vypracoval niekto iný a dedulo s jeho tímom nemajú poňatia o VHD v kraji? Komu to nezaplo, tak je buď arogantný ignorant alebo s jeho úrovňou IQ patrí do Afriky.
PDM.8.997.10.2018 21:59 -3 +1#2 Re:
Reakcia na #1 od Dexius74:
Sú bohužiaľ veci, ktoré debilom na tejto stránke nevysvetlíš. Lunter je svätec, Kotleba gauner a nič medzitým alebo iné neexistuje, lebo libtardi-fuhreri na imhd.sk povedali a buď súhlasíš, alebo zhasneš.
Dexius742.10.2018 11:29 #1 Re:
Kto dá lepší bakšiš? ? ? ? ❗ ❗