Sci-fi: X-lines Vám prináša 1Z2, váš intergalaktický dopravca

„Vesmírne základne v odľahlých galaxiách, červie diery napádané pirátmi, to všetko už roky úspešne prevádzkujeme. Ale až autobusová doprava v srdci Slovenska nám ukázala, čo je to skutočná výzva! Týmito slovami otvoril Mgr. Alien vs Predator slávnostné predstavenie projektu X-lines.

Projekt bol do poslednej chvíle zahalený rúškom tajomstva. Na honosnej slávnosti v Europa Culture Center sa na odhalení bombastického projektu, ktorý bude závidieť mestu pod Urpínom celý vesmír, zúčastnili prominentní hostia z mnohých galaxií. Celú šou uvádzala moderátorka intergalaktickej televízie ITV. Dráma odhalenia projektu vyvrcholila krátko po 22:00, keď samotný E.T. spustil vyslaným lúčom z dlhého prstu prezentáciu projektu. Ten šokoval naozaj všetkých zúčastnených, bola to obrovská senzácia. Predstavili sa najmodernejšie vozidlá na prepravu cestujúcich UDO (Unidentified driving objects – neidentifikovateľné jazdiace objekty), ktoré majú v meste nahradiť morálne zastarané trolejbusy. Na nich budú môcť jazdiť iba špeciálne vyškolení vodiči a zaručene majú byť milí a usmievaví. Známi agenti Dana Scully(ová) a Fox Mulder odhalili názov a logo projektu X-lines. Dopravné prostriedky UDO spoločnosti X lines budú mať pred číslom linky písmeno X, aby boli cestujúcimi pochopené, ľahko identifikovateľné a akceptované. Z boku budú označené logom X-lines. Spredu a zozadu vozidiel ich môžete ľahko identifikovať pridelenými identifikačnými štítkami spoločnosti 1Z2.

1Z2 intergalaktická doprava s.r.o. je dopravná divízia finančnej skupiny Borg, ktorá bola založená mimozemskými bytosťami z galaxie Beta. Pri prieskume investičných možností v našej Galaxii vyslyšali volanie po kvalitnej doprave a pristáli na balkóne. Pracovali 25 hodín denne, investovali miliardy, ale vďaky sa nedočkali! Neznáma nepriateľská rasa asimilovala Kocúrkovský úrad (KcÚ) a podlo zaútočila na intergalaktického dopravcu. Začala neľútostná dopravná vojna. Táto zákerná rasa vytiahla do ulíc parohaté príšery, ktoré požierajú ľudí, kopú malých psíkov a sú rádioaktívne!

Keďže si spoločnosť 1Z2 intergalaktická doprava s.r.o. hlboko váži prácu, ktorú roky vykonávali roky agenti Dana Scully(ová) a Fox Mulder pri vysvetľovaní paranormálnych javov, odhaľovaní mimozemského života, ponúkla im nadštandardné ubytovanie v hoteli Lux a novozriadenú kanceláriu v Europa Business Center. Agenti Dana Scully(ová) a Fox Mulder dostali ihneď po uvedení X liniek od riaditeľa spoločnosti neľahkú úlohu. Postihol ich hneď po uvedení paranormálny jav. Zmizli bočné elektronické transparenty na X linkách. Táto kauza, známa z médií v celom vesmíre, robí vedeniu 1Z2 veľké starosti. Agenti urobili k danému nezvyčajnému prípadu rozsiahlu fotodokumentáciu. Nám sa podarilo získať z ich tajných zložiek jednu fotografiu UDO so zmiznutým bočným elektronickým transparentom. Intergalaktický dopravca sa však nenecháva odradiť. O dopravný zázrak v meste pod Urpínom sa začali zaujímať ekonomickí odborníci z Wall Street. Otvárali len ústa, lebo projekt X-lines je od začiatku prevádzky vo vysokom zisku a IZ2 bola nútená zlacnieť cestovné.

Dopravné prostriedky UDO majú aj najmodernejší náter, skvelé jazdné vlastnosti, ako aj spĺňajú všetky potrebné normy vesmírnej únie. Celý svet si mesto Banská Bystrica chce brať ako príklad a niektoré mestá začali už so spoločnosťou 1Z2 rokovať o prevádzkovaní dopravy. Dúfajme len že spoločnosti 1Z2 bude dariť a stane sa tým najlepším, jediným, dopravcom v celom vesmíre.

X1
Najmodernejší dopravný prostriedok UDO spoločnosti X lines Z tajných zložiek agentov Dany Scully(ovej) a Foxa Muldera. Z fotografie vidno paranormálny jav a to záhadne zmiznutý bočný elektronický transparent.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.