Reakcia na: LUK #9854:
Týždeň na Roháčoch, inak nič zvláštne. To ja si len vždy nahováram, že ešte dokončím toto a toto a už budem mať viac času na iné veci, ale vždy mi do toho niečo vlezie a zase to treba riešiť, tak nič pekné nestíham. Ale tuším už s tým budem musieť niečo urobiť, lebo leto prejde a ja nič pekné nezažijem. Nádej zomiera posledná.
? Ale zomiera!
LUK
Dnes, 5. 8. 2005, je tomu presne 5 rokov od zavedenia expresnej bezplatnej linky číslo 99, premávajúcej v trase Žel. stanica - Nám. slobody - Tesco hypermarket. Linka premávala denne až do 2. 1. 2005, kedy bola zrušená a nahradená trolejbusovou linkou číslo 8. Po celý čas jej existencie bola na túto linku pridelená Karosa B732 č. BB-601AR, ktorá pre tento účel dostala CVR dotyčného hypermarketu. Opätovne bola linka 99 zriadená od 1. 7. 2005, ale už len v piatok, sobotu a nedeľu v trase Nám. slobody - Tesco.