Priatelia! Minule som si uvedomil, že Bystrica je vlastne jediné slovenské mesto, kde nemám informácie o postupnosti výstavby trolejbusovej siete. Nemohol by mi to niekto tu na fóre objasniť? Alebo spracovať článok na iMHD?
Tiež by to chcelo spracovať aj históriu linkového vedenia., ktorá je v BB viac ako bohatá.
Tiež by to chcelo spracovať aj históriu linkového vedenia., ktorá je v BB viac ako bohatá.
NIGHTTBUS
skoro rovnaku trakcnu elektroniku... Aj 9TrHT tie ju maju len vylepsenu o tyristory .....Nevies kde maju 14Tr01... /Mam obrazok 14Tr00 s Panelmi Mielec nad dverami v tych okienkach a s naterom BBDS/