Reakcia na: LUK #9211:
Chcem Ťa poprosiť, aby si pri druhu vlaku nepísal písmeno "M" (MZr, MOs), lebo mi to strašne robí zle. Pokiaľ viem, tak po tratiach ŽSR premávajú v pravidelnej osobnej doprave len EC, IC, Ex, R, Zr (+ER), Os vlaky. Dopĺňanie písmena "M" na bystrickej stanici, ako skratky pre slovo "motorový", je úplne nezmyselné. Však ktorý vlak nie je motorový - skrátka jazdí bez motora?
Danny
Cital som si diskusiu na www.banskabystrica.sk -a musim Ta Piťu