Reakcia na: maciatko #9112:
Nevies ake su na elektrickach,no pomerne dost velke,asi to bola T 3,pretoze v T6 A5 by to mozne nebolo,ani len dieta by nevytiahlo! V predoslom prispevku mas "nepriemne",to je menej neprijemne nez " neprijemne"..? Ale si to chcela vzhladom na tak "chulostive miesto" len nejak zjemnit? Ja viem,chybicka sa vludi,u Teba to nebol prehresok proti pravopisu,Ty nasa strazkyna slov. jazyku!
Kami
Ako zasluzily wapista (na beznych forach som bol asi prvy, v BB urcite) chcem vyzvat kolegov aby boli trpezlivi. Ak ste mohli zit 20 rokov bez toho
Co sa tyka autorov noviniek, v niektorych sekciach byval problem okolo autorstva. Niektori jedinci sa snazili byt za kazdu cenu (aj bez overenia) prvi a atd. Treba si uvedomit, ze novinku prida niekto zodpovedny a tym padom je to uz novinka iMHD, nie konkretnej osoby. Iste ste si vsimli, ze napr. TeBeCe sa tam vobec nepripisoval, hoci vela noviniek pridal prave on.