? Teším sa z tejto geniálnej zmeny, vyzerá to troška kockato, ale milo. Verím tomu, že úroveň diskusných fór po tomto zákroku stúpne. Zároveň ma napadá, že v tom texte pod oknom na pridávanie príspevkov by sa zišla maličká úprava. Text "Pridaný bude každý príspevok, ktorý má vyplnené aspoň meno a text príspevku." je už asi zbytočný. A ten nápad s tou kontrolnou otázkou je tiež super. Neverila som, že sa to tam naozaj vloží.
LUK (všímaš, ako pekne som to napísala). Dnes resp. zajtra mám čas. Pribehni aj s CD, môžeme si prejsť aj tie popisy k busom, ku niektorým mám výhrady ale aj návrhy.
I takové dny jsou...
L1: 1511/3, 1517/6
L7: 1526/2
L20: 695AR/2
L22: 955BC/1 (nech žijú pokusní králici... )
L34: 298AH/3 (len ranná)
L53: 485AI/1
L55: 092/1 (len poobedná)
L56: 587AF/2
L90: 035BM/2 (konečne na predpísanom poradí... )
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
petrb90