Reakcia na: mimi #8429:
Schengenská dohoda je o niečom úplne inom (o režime na vnútroúnijných hraniciach), voľný pohyb tovaru a osôb dávno máme, môžeš si doviezť vrakov z EÚ koľko chceš už dnes.
Dohovoríme sa mailom ...
Hlavne sa nedaj! ☺
mirkobb
http://imhd.sk/ba/index.php?w=f41f241f21332f32212bef212c24293a2f36
Kami,asi o tom urcite vies,ber to len ako moj typ,mohli to byt kludne aj nejake ine..?