Reakcia na: mimi #8429:
Schengenská dohoda je o niečom úplne inom (o režime na vnútroúnijných hraniciach), voľný pohyb tovaru a osôb dávno máme, môžeš si doviezť vrakov z EÚ koľko chceš už dnes.
Dohovoríme sa mailom ...
Hlavne sa nedaj! ☺
marian
navrhujem zaviesť jednotné cestovné pre všetky kategórie cestujúcich v sume 35,- Sk bez poskytnutých zliav! Dúfam že môj návrh Vám umožní vykryť Vaše všetky prevádzkové náklady, najmä Vašu "minimálnu mzdu", "minimálne prémie", réžiu Vášho bavoráku, náklady na Vaše zahraničné pracovné cesty, reprezentačný fond a pod., no a v neposlednej miere aj dividendy akcionárom a odmeny členom dozornej rady spoločnosti!