Reakcia na: danka #7886:
Nie vsetci prispievatelia pochadzaju z BB, a ak si preklikavala aj ine fora..., tak si mohla zistit, ze sa tam vyskytuje aj rovnaki ludia.... teda prispievatelia, kt. prispievaju aj do BB, ale aj inde....maju skratka prehlad....
mimi
LUK niesi niekde v meste? Please odpoveď. dík.