No, vazeni odbornici na BB - mhd - Luk, Majkl, Kami a spol.
Teraz budte mudri, ked to zase zdrazelo!!!! Uz s tym nieco robte, do certa!!! Mate kontakty na kadekoho ale pre ludi nevybavite nic!!! Naco nam je od Vas taka sluzba? Za co Vas platime z nasich dani!!!
Teraz budte mudri, ked to zase zdrazelo!!!! Uz s tym nieco robte, do certa!!! Mate kontakty na kadekoho ale pre ludi nevybavite nic!!! Naco nam je od Vas taka sluzba? Za co Vas platime z nasich dani!!!
Ali B.
Bývam na začiatku Mládežníckej a vidím všetky spoje na tej linke. A môžem povedať, že ani jeden spoj z Mládežníckej nešiel plný! Samozrejme, beriem, že je len prvý deň.
Celkovo som "napozoroval" toto:
Prvý pár spojov 24/506 a späť 24/537 robil 349BJ alebo 348BJ, nie som si istý. Z Mládežníckej išiel presne, na Okružnú prišiel dosť obsadený - všetky sedadlá obsadené a asi 10 ľudí stálo.
Druhý pár spojov - 24/550 a späť 24/620 robil 006AG. Na ceste z Mládežníckej (po Okružnú) viezol asi 10 ľudí. Ďalší spoj (tuším 6:45 z Mládežníckej) robil 351BJ. Ani tento neviezol viac ako 20 ľudí. Potom to už bolo lepšie.
Spoj z Mládežníckej 7:13 prišiel na Mládežnícku,otočku 7:11 (keďže vidím ho až späť, keď prichádza už na Okružnú), neviem kedy išiel z Mládežníckej, ale na Okružnú prichádzal 7:26!!!!!!! Robil ho voz 244AY. Ale nešiel plný. Opäť boli všetky sedadlá obsadené, a asi 10-20 ľudí stálo, ale plný nebol. No prečo meškal prakticky cez 10 minút to neviem. Naviac voz mal na transparente len číslo linky - bez cieľovej stanice. Neviem či potom mal ísť 7:43 zo Starohorskej, ale ak áno, tak mal čo robiť.
Potom som už musel ísť do školy (študujem na VŠ), ale cestou som videl spoj zo Starohorskej 7:15. Z Mládežníckej má ísť 7:45, no len 7:44 prichádzal na zastávku na Huštáku!!!!!!
Tiež ho robil voz 351BJ. Kedy išiel z Mládežníckej to už neviem.
Ale ani tento spoj nebol taký nabitý, ako by sa čakalo, že pôjde plný školákov na Fončordu. V pohode by človek doň na Huštáku nastúpil.
Celkovo, ak to zhrniem, ostal som dosť prekvapený. Myslel som, že bude chodiť plnšia. Uvidím ako to bude ďalej.
A tiež to ešte vyzerá na zaujímavé prejazdy. Ráno išiel 348/9 BJ (neviem), potom určite 006AG (ako tu čítam, potom na 25), potom tam chodia 244AY a 351BJ...
Vcelku zaujímavé.
Nechcem sa prenáhliť, ale počet spojov na 24 asi bude stačiť. (opäť vravím len to čo som videl, neviem, ako to bolo na trase Starohorská - Strieb.nám.).
S pozdravom...