Nechápem,ako je možné,že na všetkých stránkach o MHD je informácia o zmene CP od 1.3.2005 ale žiaľ,to je všetko.Už mal byť zverejnený aj na stránkach sadbb.To sú zase šikovníci.1.3 dajú nový poriadok a zverejnia ho možno o dva dni .
We ❤ SDL ?
Danny
Stavia sa nakupne centrum, ktoreho sucastou bude aj hotel-ten sťaby mrakodrap a hypermarket tam bude tiez. Asi Carrefour ci jak sa ti francuzi pisu
No toto je diskusia o MHD!
Napriklad o tom, ze na mnohych zastavkach chybali niekolko dni cestovne poriadky,a pod.
Ozaj vsimli ste si, ze ako pokrocili?!
Aspon si tam mohli zriadit diskusiu a videli by ako Bystricania svoju MHD miluju ?