Majkl: ...si píš! Bez aparátu ni krok:-) Veď som sa ich načakal...
Nakoniec sme tam došli traja:-)
Konečne že si sa ukázal... ? Kde si sa túlal?
Nakoniec sme tam došli traja:-)Konečne že si sa ukázal... ? Kde si sa túlal?
Majkl
Re #7155 LUK: včera ma Zlodejská spoločnosť zas parádne vytočila... Na Zr 1843 zo Žiliny do BB bola namiesto 2x840 len jedna jednotka. Druhá jednotka mala problémy s kúrením a tak nebola obsadzovaná (i keď spriahnuté boli). Na to, že ešte relatívne nedávno tam jazdila súprava HDV+4xBt a teraz sa rovnaká frekvencia musela tlačila v jednej 840ke... Už ani poriadne nebolo kde stáť... Skrátka lepšia cesta k vášmu cieľu... ?