Reakcia na: Vševedko #6942:
pravy Zilincan by ti povedal ze tam prestupovat nemusis.
Linky su predsa zokruhovane s intervalovym CP.
Staci ked si tu takmer hodinku do dalsieho spoja pockas na zastavke.
Linky su predsa zokruhovane s intervalovym CP.
Staci ked si tu takmer hodinku do dalsieho spoja pockas na zastavke.
, preco vsetky busy z podlavic chodia na micinsku, hhh ?
prave Salkova patri do Bystrice.
Kami
1) take spoje velmi v BB nenajdes
2) o tychto usporach sa tu uz diskutovalo, v BB podmienkach to nie je take jednoznacne
3) jednoznacne!