Reakcia na: Snopko #6926:
Dobre, skúsme to inak - koľko vyberie na cestovnom za rok PO, koľko BB. Koľko miestokm odjazdí PO, koľko BB. Koľko dostane ročne na dotácii (povedzme 2004) PO, koľko BB.
, preco vsetky busy z podlavic chodia na micinsku, hhh ?
prave Salkova patri do Bystrice.


Snopko
V Banskej Bystrici pri zavedení nástupu prednými dverami v roku 1994 bol pri nezmenenej tarife vtedy asi 5 Sk nárast v tržbách cca 1 mil. Sk. To všetko boli neplatiči.
Predstava, že prepravíme viac ľudí ak budú časové lístky je podľa mňa neopodstatnená.
Porovnanie rok 2003 - Žilina - 19 334 tis. cestujúcich pri využívaní časových lístkov.
Rok 2003 Banská Bystrica - 21 544 tis. cestujúcich.