Reakcia na: Snopko #6923:
A ten nárast v tržbách vám pokryl nákaldy na spomalenie obehu vozidiel? Lebo ak nie, tak váš svätý boj proti neplatičom je zbytočný. A ja som presvedčený, že nepokryl.Porovnanie so Žilinou je irelevantné, nakoľko tam žiadne časové cestovné lístky nemajú, len akúsi úchylnú formu kreditu, a cestujúci doknca nie sú pri prestupe ani nijak zvýhodnení.
Čo takto skúsiť trebárs porovnanie s Prešovom?
Vševedko
1) Keby ste mali prestupný tarif, nemusíte mať spoje odvšadiaľ všade.
2) Keby ste mali nástup všetkými dverami, dosiahnete rýchlejší obeh vozidiel, čím ušetríte opäť nezanedbateľné množstovo vodičov i autobusov, určite je úspora väčšia ako náklady na pár revízorov.
3) Keby ste mali časové predplatné lístky, určite by tú vašu MHD využívalo viac ľudí.
Najdôležitejšie je len neplakať a nenaťahovať ruky, akokoľvek ste v práve, ale snažiť sa aj niečo spraviť.