Reakcia na: Janík #6817:
skutocne to nie je zly napad
, ak sa nic zle nestane tak do konca mesiaca budu vsetky linky. A potom to vsetci mozete skontrolovat - viac hlav, viac kapusty.
, ak sa nic zle nestane tak do konca mesiaca budu vsetky linky. A potom to vsetci mozete skontrolovat - viac hlav, viac kapusty.

ešte linku 55 a toto fórum sa zbaví od zbytočných "príspevkov" len tak ďalej !
Danny