Reakcia na: mimi #6746:
Kúrenie v trolejbusoch je možné ovladať z dispečingu, ale je zapnuté. Kúrenie v trolejbusoch je výhradnou záležitosťou šoféra. Od spotreby elektriky sú prémiovaní. Takže rozumní rozumne kúria ale neprekurujú a iní si vychutnávajú ľudí ktotí mrznú. Nie sme všetci z jedného cesta.
PIT
Ďalším prípadom je nezosúladenie L3 a 9, o ktorých som už písal dávnejšie v závere príspevku #6146.
Typickým príkladom nezosúladenia intervalov sú L1 a L6 (jediné linky obsluhujúce Fončordu zp smeru Úsvit; pozn. jedinou inou linkou idúcou na Fončordu je už len L7 - L5 zbytočné spomínať s jedným párom spojov) počas víkendov. Z Nám. slobody idú 7 minút po sebe v súbehu až po Wolkerovu a potom 23 minút nič a pri návrate idú od Úsvitu 4 min. po sebe a potom 26 min. žiadny iný spoj MHD.