Reakcia na: PIT #6695:
Zablokoval som len konkretnu IP, pretoze mi stacilo 30 nemiestnych prispevkov v BA diskusii a ani na moju vyzvu sa vinnicka nemienila vzdat tohto druhu humoru a pisala nadalej. Takze ak to odfiltrovalo aj teba, tak prepac. Kazdopadne sa mi nezda, ze by to z jedneho profilu blokovalo a z druheho nie, kedze som blokoval len a len konkretnu IP.Re #6694 sporko: A odkial vies, ze nie sme studenti vysokych skol - tak ako ty?

Re #6696 mimi: Dakujem za promptne riesenie situacie, blokovanie som hned zrusil.
Akurat ze tie trolejbusy stale zeru naftu.
Kami
LUK: jedna ziacka nemenovanej strednej skoly v BB si na ba.iMHD.sk spravila sukromny diskusny kruzok. Prispevky boli vymazane a pristup z IP zamietnuty. Nepoznam obsah prispevkov.
Chcem upokojit beznych uzivatelov (ktori si toto aj tak neprecitaju