Aj ja velmi pekne ďakujem všetkým, čo sa zaslúžili o zrušenie linky č.24. Necestujtm ňou, ale každý deň chodím ráno autobusom č.90 zo Sásovej. Je jasné, že nikto z kompetentných MHD necestuje, inak by niečo také nedopustili. 90 - tka praska vo švíkoch a už na druhej zastávke niekoľko ľudí a aj žiakov ostalo von, čo je pre tých, čo chodia až na Zvolenskú cestu dosť nepríjemné, keďže autobus chodí len každú pol hodinu. No a neviem pochopiť, prečo je to expresná linka, keď má zase o dve zastávky viac a pri tejto úrovni cestovania vôbec nie je expresná, hlavne, že to platíme. Gratulujem všetkým zodpovedným a prajem im, aby mali ešte ďalšie skvelé rozhodnutia pre obyčajných ľudí, lebo ono sami určite ani nevedia, ako sa kupuje lístok a ako sa úžasne ráno cestuje.
Ďakujeme vštci občania BB.
Lia
Ďakujeme vštci občania BB.
Lia
Ikarus WRC