Hehe "ye8kovia"
zase som sa troška rehotal cestou domov z roboty... isiel som domov ako inac 25kou ktora chodi raz tak "frekventovane" ako chodila (nie ze by som to vnimal ze je to nafigu... mne sa to paci) .. ale sranda bola, ked sme predbiehali ako inac opet jednu 25ku, ktora bola natrepana ale co uz... vedla mna sa tlacil vzduch... oni su asi ***nuty... aj po zruseni 24ky nema take vytazenie linka 25, kludne by ju mohli vratit na staru kolaj ...
zase som sa troška rehotal cestou domov z roboty... isiel som domov ako inac 25kou ktora chodi raz tak "frekventovane" ako chodila (nie ze by som to vnimal ze je to nafigu... mne sa to paci) .. ale sranda bola, ked sme predbiehali ako inac opet jednu 25ku, ktora bola natrepana ale co uz... vedla mna sa tlacil vzduch... oni su asi ***nuty... aj po zruseni 24ky nema take vytazenie linka 25, kludne by ju mohli vratit na staru kolaj ...
obcan
Zrušenie autobusovej linky č. 24, ktorá ako jediná spojovala dva izolované svety Sásová-Fončorda je najväčším prešľapom. Z toho je zrejmé, že predstavitelia mestského zastupiteľstva nepoznajú a ani nemajú záujem poznať problémy obyvateľov mesta, ktorým svojími rozhodnutiami znepríjemňujú život. Príde čas, keď aj obyvatelia budú deklarovať svoje rozhodnutia - prajem veľa úspechov v budúcej volebnej kampani ako pánom poslancom, tak aj pánu primátorovi!