Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: jeni m. #5719:
Presne tak do TESCA sa clovek dostane aj 3 a ten kusok prejde aj peso. Ale do Sasovej a spat. Ja neviem kde nechali ti ludia mzgy. Ach .... Teraz sa musim rano trepat peso do roboty a spat tiez samozrejme.
Reakcia na: PIT #5717:
gracais..-)))
dobrý deň,

dakujeme za Novoročný darček od predstavenych z mesta a SAD- ky, co navrhovali zrušenie autobusov ano niektoré linky sa mohli zrušiť, ak sú málo vytažené ale linka 24 je stale plna, až preplnená ráno a poobede. Koptetentni asi týmto spojom necestujú, tak nevedia ako to funguje, a aj to že linka spája Sásovu a Fončordu.
Viaceri pracujeme a mame deti, ktoré chodia na Fončordu do školy, to Vás ani trochu nemrzi!!!!!!!!
Nepotrebujeme 2 spoje k TESCU, potrebujeme sa dostat do práce a do školy.........
Verím, že chyba ktorá nastala sa rýchlo opravi...........

dakujeme Vám za pochopenie
Pridal som nové cestovné poriadky liniek 2, 3, 8 a 9. Ostatné budú nasledovať čoskoro...
Reakcia na: Kika #5712:
Ing. Ján Králik, CSc., primátor mesta - mail: handlovsky@misbb.sk; Ing. Vladimír Ďurečka, vedúci referátu dopravy a komunálnych služieb MsÚ 048/4330402, mail je len na jednu z pracovníčok matusova@misbb.sk
Reakcia na: mimi #5713:
len mi napíšte, čakám ... ?
Reakcia na: mimi #5713:
aj tak ti diky
Hm poradite dakto este jak mam chodit do skoly ked mi nejde ziaden spoj zo Sasovej na Mladeznicku...tu fakt asi nikto nerozmysla..24 bol jeden z najpoúzivanejsich autobousov rano a poobede..a co vyriesili tym ze zdvojnasobili 25?..totalne ste odrezali Sasovu od Foncordy a jedina vec ktora nam ostava je prejst sa pesi..fakt dakujeme...hlavne ze urobite 2 spoje ktore sa trepu K TESCU...dakujem pekne BB!fakt som si mala vybrat kde byvat.. ?
Reakcia na: Kika #5711:
zial neviem, nenasiel som. Mozno funguje kralik (at) misbb.sk, potom je tu prednostamsubb (at) misbb.sk

Miesto (at) treba dat @ a vynechat medzery.
Reakcia na: Nasraty #5691:
a co keby si zavolal osobne na mesto?..dneska tam mali dost rusno si myslim..preco by nemohli mat viac?nech vedia ake je to cestovat z jedneho sidliska na druhe jednym spojom..
Reakcia na: mimi #5694:
mimi este by som prosila ten mail kralika ak vies..
Reakcia na: jaromir #5664:
pohon na plyn nie je ziadny ekonomicky zazrak. Ekonomicka navratnost prestavby na plyn je v sucasnosti otazna. A v minulosti zas boli technicke problemy so spolahlivostou. Jeden taky plynak BBDS prevadzkuje.
Prosím admina webu o aktualizovanie cestovnych poriadkov Bystrickej MHD.
Nepochybujem, ze sa na tom intenzivne pracuje, a verim ze coskoro si ich tu najdeme. Ak je to mozne, prosim o informaciu mailom, ked budu aktualne odchody k dispozicii. Dakujem.

A PROSIM VSETKICH NESPOKOJNICH BYSTRICANOV - BOMBARDUJTE SADBB A MsÚ STAZNOSTAMI!!!
Napr. na 048/4164898 (SAD)
PREJAVME NESPOKOJNOST A DOSIAHNEME ZMENU!!!

Všetko naj v novom roku!

Mario
Luk si v araside? Ak ano pockaj nas prideme tam aj s Kamim
Akurát som v BB a videl som ten minibus Mercedes ako išiel smer Staré Hory s otvorenými zadnými dverami... Prečo? Inak pekne sneží 🙂
Reakcia na: dadat #5698:
Je to typický webmaster stránky, ktorá je robená vo voľnom čase. To znamená, že nie vždy má čas a chuť. Veľa chuti do práce mu nepridá ani to, že čitatelia stránky, namiesto toho, aby poďakovali za to, čo pre nich niekto ZADARMO spraví, ešte aj nadávajú, že nemajú VŠETKO a HNEĎ.
Mimochodom, každá pomoc pri tvorbe stránky je určite vítaná a keď sa domnievaš, že by si cestovné poriadky dokázal pripraviť, stačí sa obrátiť na webmastera a dohodnúť sa s ním. Kontakt nájdeš vľavo v menu "Kontakt na iMHD.sk". Je to určite prospešnejšie trávenie času ako písanie sťažností.
S radosťou sledujem, že mnohým bystričanom nie je ľahostajný osud ich každodennej dopravy za povinnosťami. Dokonca pre rýchle vybavenie píšu mnohé sťažnosti na úplne nesprávne miesto - teda do tohto fóra, často žiadajú odpoveď a neuvedú na seba žiadny kontakt a podobne. Pevne verím, že posielate svoje žiadosti a sťažnosti okrem tohto fóra (ktoré Vám nijako nepomôže) aj na tie správne miesta, čiže SADBB a príslušné orgány mesta Banská Bystrica.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.