Reakcia na: Medituja #56712:
V okamihu, keď sa niekto pýta, koľko zarobí v čistom, ani sa nepokúšam o diskusiu. Čo je poznám jeho rodinné pomery, daňové úľavy a podobné veci?

Čo podľa môjho názoru jemne popiera celú pointu vydávania tarifných výmerov, ale tak Slovensko, no...
Viko
Ak malo mesto záujem o tarifnú integráciu na prímestských linkách v obvode mesta, malo to mať zmluvne dohodnuté - ako funguje odbavenie, kto vyrovnáva rozdiely, aký je vzťah voči objednávateľovi týchto liniek. Nie sa bez papiera spoliehať, že veď odbavovák pre MHD a PAL akceptuje rovnaký (zastaralý) typ kariet a jazdí to rovnaká firma. V situácii, že IDS BBSK išiel zavádzať nový odbavovák, by vďaka tomu mali bázu na vyjednávanie, ako sa zosúladiť na obdobie, než do IDS vstúpi celá MHD.