Reakcia na: arrivafanpage #56537:
Dnes už určite nie. V 90. rokoch možno áno. V tej dobe sa kĺbové vozidlá uplatnili aj na prímestskej doprave. Jazdili napríklad aj na MAD na malých prevádzkach. Napríklad v Ružomberku, kde to je dnes s výnimkou dvoch liniek súce na minibusy, či v Liptovskom Mikuláši. Kedysi proste ľudia tou dopravou jazdili. Dnes chodia ľudia autami už aj do fabrík. Ak je niekde v BB situácia neúnosná čo sa kapacity týka, tak je to za mňa na vybraných spojoch ráno v úseku Námestie slobody - Jesenský vŕšok. Tu sa to dá vyriešiť účelovým školským spojom, tak ako to bolo kedysi. A rovno môže ísť z Fončordy od internátov.

)
samkoh
Oveľa zrozumiteľnejšie by bolo uvádzať to vo formáte(údaje si vymýšľam):
" spoj linky 378 Banská Bystrica, AS 7:58-(bold)Vlkanová, žel.st. 8:17-Hronsek, kostol 8:21-(koniec boldu) Zvolen, AS 8:45 bude medzi zastávkami Vlkanová, žel.st. a Hronsek, kostol premávať odklonom cez Sliač. Na odklonovej trase neobslúži žiadne zastávky. Vynechá zastávky ... Predpokladané meškanie linky je cca. 20 minút. "