Reakcia na: BB-Schuhu #56516:
"Nevýhodou je, že pri tomto spôsobe treba vedieť čísla liniek a pod." - No a aby to nebolo také ľahké, IDS zverejňuje CP podľa celých šesťmiestnych čísel, SAD ZV zasa roztriedené do oblastí, takže cestujúci môže veštiť z gule, kde je vedená linka napr. cez hranicu okresov...
...
Viko
Z fleku mi napadne napríklad BS, Lesnícka škola v smere z centra... Nebol tam roky ani starý a pri výmene za typ dopravná značka sa na ňu tiež zabudlo.
No a kvalita vyvesovania... V Novej Bani pár mesiacov vôbec neboli vyvesené odchody smer NR/BA, miesto nich tam bol iný papier a nikoho to netankovalo. Holt IDS delegovalo vylepovanie späť na sadku, čím len vznikol ďalší priestor na výhovorky.