Reakcia na: Žilinský Karosák #56433:
Nebola, ale boli tam spoje, ktoré nespĺňali definíciu PAL, lebo nespájali dve a viac obcí. Takže de iure MHD spoje, de facto v rámci PAL a v CP PAL aj uvádzané. Na rozdiel od ZH, kde je MHD s 5 linkami.

PIT
Inak tam medzi "výhody" zabudli spomenúť tú základnú - zvýšenie jednorazového základného cestovného zo súčasnej sadzby 0,60/0,48 € na 0,90/0,81 € (teda aspoň taká je najnižšia v rámci IDS BBSK), čo určite nezachráni ani "výhodný" o cca 5 € drahší mesačný predplatný lístok...