Petik: ale tie tarify, o ktorych pises, to vobec nie je zly napad! Dokonca ako pseudoPrazaka ma velmi pobavili tie nazvy

Mimochodom, ak mam dodrzat Oskarovsku terminologiu, tak BUSkarta by nebola na meno, bola by anonymna, cize by ju mohol pouzit ktokolvek - inac povedane prenosny listok
A predstav si, ze by sa to dobijalo v bankomatoch
Namiesto volnych minut volne jazdy... Reklama na MHD: prejdite na tarif "jazdim stale". Len 300 korun na mesiac, 50 jazd zdarma, po vycerpani volnych jazd dalsie jazdy za 4 Sk
Petik, klobuk dole.

Mimochodom, ak mam dodrzat Oskarovsku terminologiu, tak BUSkarta by nebola na meno, bola by anonymna, cize by ju mohol pouzit ktokolvek - inac povedane prenosny listok

A predstav si, ze by sa to dobijalo v bankomatoch

Namiesto volnych minut volne jazdy... Reklama na MHD: prejdite na tarif "jazdim stale". Len 300 korun na mesiac, 50 jazd zdarma, po vycerpani volnych jazd dalsie jazdy za 4 Sk

Petik, klobuk dole.
Vladimir
- ziadne predplatne listky = dan za sebestacnost, ale menej cestujuich = dan za ziadne predplatne listky!
- 1524 nie je ten druhy, lebo prave vodic 1524-ky mi povedal, ze hlasi iba 1506. 1524 vraj uz nehlasi, pokazilo sa to, akurat mu to na displeji ukazuje nasledujucu zastavku (i to posunutu o jednu vpred)
- ad Stadlerovo nabr. Ved ja viem, ze nie som standardny cestujuci a vodicovi by som asi tazko vysvetlil, ze ja z tych 3 trolejbusov iducich rovnakym smerom chcem nastupit pravde do tretieho (dovody typu - lebo je po GO, lebo ma hlasenie zastavok, lebo som sa este v nom neviezol atd. nie su bezne)
- BUSE funguju same o sebe, pises. Hmmm... ja by som povedal, ze nefunguju
- odpustte mi vsetci, ale neodpustim si znova napisat, ze EMtesty su NAJHNUSNEJSIE a NAJODPORNEJSIE displeje ake som kedy videl (a ani keby som to napisal este stokrat, nebol by dostatocne vyjadreny moj nazor). V PO som kritizoval Mielce, ale teraz som z nich nadseny
Vlado:
- chodis pesi? Ani sa Ti necudujem. Chodi MHD casto? Chodi MHD rychlo? Chodi MHD lacno? Ma pre Teba BBDS pripravene nejake vyhody, ak sa stanes pravidelnym pouzivatelom MHD (predplatne listky)? NIE!
Petik:
- plny autobus nezastavi na zastavke, lebo vodic si mysli, ze tam nikto nevystupi.... Zaujimave, ako v KE
- Sarkovi vodic uplne nepochopitelne, i ked mu podal 10 Sk, pat korun vratil spat a dal polovicny listok (Sarko je odo mna asi o 4-5 rokov starsi, neviem presne, kolko...) !!!