Uz nic lepsie ste nemohli urobit ako zrusit 24-ku,a 42-ku,myslim,ze ste tymto Vasim pocinanim potesili nesmierne vela banskobystricanov.Pripravili ste nam pekne prekvapenie do noveho roku.Tak nech sa vam dary vsak mate urcite vsetci auta co ste sa o toto zasluzili. ?
Kami
rok 2004 bol velmo uspesny. Podarilo sa vela v cistote, osvetleni a zeleni.
Postavili sme Kaufland s kruhacom, Lidl s kruhacom, Mercedes, Citroen, ...
Poslanci pochopili vyznam roka 2005 a pridali kulture, sportu.
Tento rok urobime vela v oblasti cistoty, zelene, osvetlenia, ...